Nowości

Foods by Ann znowu w Lidlu, już od dziś!

Czwartek, 28 czerwca 2018
Od czwartku 27 czerwca, już po raz drugi naturalne produkty Anny Lewandowskiej są dostępne w sklepach Lidl. Od dzisiaj do wyczerpania zapasów, w sieci można kupić pożywne batony energetyczne Pocket Energy Bars, sycące musli owocowe doskonałe na śniadanie, chrupiące chipsy warzywne i orzeźwiające smoothies w saszetkach. Wszystkie produkty w kilku smakach do wyboru.
Marka stawia na rozwój i łatwy dostęp do swoich artykułów. Akcja promocyjna w Lidlu jest okazją dla klientów sieci do zapoznania się z asortymentem Foods by Ann i wprowadzenia w życie zdrowych nawyków żywieniowych, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

– Początkowo marka Foods by Ann zyskiwała popularność tylko w sklepie online, ale dzięki współpracy z sieciami handlowymi wyszliśmy naprzeciw osobom, które niekoniecznie nabywają towary przez Internet. Pierwszy in-out w Lidlu, który odbył się na początku tego roku, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony klientów, a fani naszej marki docenili możliwość kupna produktów w placówkach stacjonarnych w całej Polsce – mówi Paweł Ciuraj, współzałożyciel Foods by Ann – Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidlem nasze produkty mogą dotrzeć do szerokiej grupy zwolenników zdrowego żywienia w całej Polsce – dodaje.

Przekąski Anny Lewandowskiej doskonale sprawdzają się jako zdrowa alternatywa na co dzień np. dla słodyczy. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które żyją aktywnie i potrzebują szybkiego, a jednocześnie zdrowego i smacznego źródła energii.tagi: Foods by Ann, Lidl,