Wiadomości

Stokrotka najlepszą firmą handlową w rankingu Dziennika Wschodniego

Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Stokrotka Sp. z o.o. została nagrodzona w plebiscycie Złota Setka 2017, organizowanym przez Dziennik Wschodni.
Podczas 22. edycji konkursu Stokrotka stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2017. Ponadto otrzymała tytuł „Najlepszej Firmy Handlowej” w regionie lubelskim.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się, że udało nam się zająć tak wysoką pozycję. Stokrotka to sieć handlowa bardzo dobrze postrzegana nie tylko w regionie lubelskim, ale i całej Polsce. Posiadamy placówki w całym kraju i systematycznie się rozwijamy, co pozwala nam z powodzeniem konkurować z największymi handlowymi firmami. – podkreśla Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci handlowych w Polsce. Tylko w minionym roku firma otworzyła prawie 80 nowych sklepów. Obecnie Stokrotka posiada około 440 sklepów w formatach supermarketu i marketu zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych. Do końca 2018 roku sieć planuje uruchomić ponad 100 nowych sklepów w całym kraju.tagi: Stokrotka najlepszą, ranking, Dziennik Wschodni ,