Wiadomości

InsERT z tytułem IT CHAMPION 2018

Czwartek, 14 czerwca 2018
InsERT – lider polskiego rynku systemów do zarządzania dla małych i średnich firm – został laureatem IT Champion Polska "Mistrzowie nowych technologii”.
Zwycięstwo w kategorii: Oprogramowanie dla MŚP zapewniło głosowanie czytelników i sympatyków magazynu IT Reseller oraz werdykt niezależnej kapituły, w której skład weszli dziennikarze z branży IT.

– To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ przyznawane jest zarówno przez czytelników, którzy są po prostu użytkownikami naszych systemów, jak i specjalistów w branży. Od lat tworzymy systemy wsłuchane w potrzeby firm – funkcjonalne, proste w obsłudze i zgodne ze stanem prawnym – mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

Gala IT CHAMPION 2018 – MISTRZOWIE NOWYCH TECHNOLOGII, w trakcie której nagrodzono najlepszych w branży IT, odbyła się w warszawskiej Hard Rock Cafe. Wśród laureatów znaleźli się czołowi przedstawiciele branży – producenci i dystrybutorzy, firmy małe i duże, polskie oraz zagraniczne. Wszyscy oni wyróżnili się w minionym roku i znaleźli się w centrum zainteresowania branży.

InsERT i jego programy wspomagające zarządzanie firmą doceniają klienci i specjaliści. Potwierdzają to przyznawane regularnie nagrody i certyfikaty, takie jak Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Strategia spółki polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania zróżnicowanych odbiorców. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów czy rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

W ciągu ostatnich lat producent wprowadził na rynek wiele nowych produktów, m.in. InsERT nexo – pakiet sześciu zintegrowanych programów, kompleksowo wspomagających zarządzanie, aplikację vendero, umożliwiającą założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu, a także nowoczesną odsłonę systemu szybkiej sprzedaży detalicznej – Subiekt Sprint 2.

Dotychczas InsERT sprzedał blisko 700 tys. licencji, a do najbardziej popularnych systemów producenta należą: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, systemy linii InsERT GT, vendero oraz Navireo ERP. www.insert.com.pl
tagi: InsERT, IT CHAMPION 2018,