Nowości

Krówka Mleczna w nowym opakowaniu typu flow-pack – sprawdź, jaka jest dobra!

Wtorek, 12 czerwca 2018
Daj się zachwycić naturalnemu smakowi Krówki Mlecznej Wawel wyprodukowanej na bazie Dobrych Składników – dostępnej teraz w nowoczesnym opakowaniu! Oto tradycyjna krówka w szczelnej, wygodnej owijce typu flow-pack, doskonale chroniącej cukierek przed czynnikami zewnętrznymi. Zabierz ją ze sobą gdziekolwiek chcesz – na plażę, w góry lub w szaloną podróż. Poczuj jej kruchość, delikatność i wyjątkowy smak oraz przekonaj się, że Krówka jest idealna na każdą okazję!
Dobra wszędzie, idealna dla każdego

Krówka Mleczna Wawel w nowej zgrzewanej owijce to opcja doskonała na każdą okazję, bo dzięki niej przepyszny, kruchy i delikatny cukierek zawsze zachowa swój smak, kształt i wyjątkowość. Oprócz innowacyjnego szczelnego opakowania, produkt wyróżnia także prosty, wzbudzający zaufanie skład, oparty tylko na czterech Dobrych Składnikach (www.dobreskladniki.pl) – w tym maśle i pełnym mleku – bez zbędnych dodatków, barwników, aromatów i substancji konserwujących.

Krówka Mleczna i jej oryginalne opakowanie poleca się do odkrycia!

Podaruj Krówkę Mleczną od Wawelu bliskiej osobie, by razem z nią dać zaczarować się jej smakowi i móc wspólnie odkrywać zabawne hasełka czekające na dedykowanej owijce, bo… nie ma przecież nic lepszego niż wspólna słodka chwila rozrywki!

Krówka Mleczna Wawel – przygotowana według sprawdzonej receptury i oparta tylko na Dobrych Składnikach: zawiera masło i pełne mleko, jest bez barwników, aromatów i substancji konserwujących. Jej delikatny mleczno-maślany smak i idealna kruchość przywołując wspomnienie beztroskiego dzieciństwa, co czyni ją idealną propozycją dla wielbicieli tradycyjnych krówek. Oprócz doskonałego smaku, Krówkę Mleczną Wawel wyróżnia atrakcyjny design opakowania z charakterystycznymi łatami i zabawne hasełka skryte na każdym papierku. Teraz dostępna w nowej, szczelnej owijce zgrzewanej na końcach. Idealna na każdą okazję!tagi: Krówka Mleczna, opakowaniu typu flow-pack,