Nowości

Ser Valio Finnish Havarti już w Polsce

Środa, 06 czerwca 2018
Valio, największy i najbardziej innowacyjny producent nabiału w Finlandii, znany ze swoich wysokiej jakości wyrobów, po bardzo dobrym przyjęciu przez klientów fińskich maseł premium, wprowadza na rynek w Polsce kolejny produkt o wysokiej jakości i naturalnym smaku – ser Valio Finnish Havarti.
Nowy ser od Valio to tradycyjny ser typu havarti (wzorowany na serze tylżyckim) o lekko słonym i kwaskowym smaku oraz bogatej, kremowej konsystencji. Ser ten jest wytwarzany z najlepszego mleka w Finlandii (które jest uważane za najczystsze w Unii Europejskiej), gdzie produkcja serów posiada swoją długoletnią tradycję. Dodatkowo, ser Finnish Havarti od Valio charakteryzuje brak konserwantów, sztucznych dodatków i barwników w składzie.

Valio Finnish Havarti jest doskonały do kanapek, tostów, jako składnik sałatek lub wielu potraw na gorąco. Nowy ser od Valio idealnie sprawdzi się również jako przekąska na popularnej desce serów.

Ser typu havarti od Valio to produkt, który dzięki swojej delikatnej konsystencji jest ulubionym serem w Finlandii. Ser ten cieszy się tam dużą popularnością, m.in. także ze względu na brak laktozy oraz sztucznych dodatków w składzie. To właśnie dzięki starannie wybranym składnikom wysokiej jakości wybierają go przede wszystkim rodziny z dziećmi.

,,Ser Valio Finnish Havarti to produkt wyjątkowy ze względu na swój smak i konsystencję, wierzę więc że docenią go również konsumenci w Polsce. Co ciekawe, ser ten w formie walcowatego bloku był dotychczas dostępny jedynie w krajach skandynawskich i w Rosji, a teraz będzie on dostępny również  w Polsce – mówi Lev Rubinstein, odpowiedzialny za eksport produktów Valio na rynek Polski i Europy Środkowo – Wschodniej.

Podobnie jak inne produkty Valio, ser typu havarti dostępny jest w największych sieciach handlowych w Polsce, takich jak Intermarche oraz Tesco i Auchan (od połowy czerwca i lipca 2018). Produkt dostępny jest w opakowaniach 250 g oraz w 2,6 kg blokach.

,,Mamy nadzieję, że polscy konsumenci docenią unikalną jakość i smak naszego nowego produktu, na które składa się najczystsze w UE mleko oraz 113 lat bogatej, fińskiej tradycji” – dodał Lev Rubinstein.tagi: Ser Valio Finnish Havarti,