Auto w handlu

Europejski przedpremierowy pokaz nowego Jeepa Renegade`a MY`19

Wtorek, 05 czerwca 2018
6 czerwca br. marka Jeep® pokaże, po raz pierwszy w Europie, nowego Jeepa Renegade`a 2019 podczas otwarcia Salonu Samochodowego w Turynie. W przepięknym parku Valentino, pasjonaci marki będą mogli zobaczyć najnowszą wersję Jeepa Renegade`a, podczas imprezy stanowiącej hołd dla fanów marki i miasta, które gości to wyjątkowe wydarzenie.
Jeep Renegade zrewolucjonizował segment B-SUV-ów w 2014 roku, łącząc legendarne właściwości off-roadowe marki Jeep z miejskim charakterem i lifestyle’ową stylizacją. Nowy model 2019 oferuje odnowiony wygląd i nowe silniki.

W celu zapewnienia jeszcze lepszej wydajności i osiągów, w modelu zadebiutuje nowa rodzina trzy- i czterocylindrowych silników benzynowych: 1,0-litrowy o mocy 120 KM i 1,3-litrowy o mocy 150 KM lub 180 KM.

Nowa rodzina silników zapewni wiodącą rolę modelu oraz podkreśli atrakcyjność Jeepa Renegade`a w swoim segmencie, wychodząc naprzeciw ewolucji rynku i nowym wymaganiom klientów.

Więcej informacji dotyczących Jeepa Renegade`a 2019 zostanie przekazanych podczas międzynarodowej prezentacji dla prasy w drugiej połowie czerwca.


źródło: PAP


tagi: Jeep Renegade MY`19 ,