Nowe placówki handlowe

POLOmarket w Witkowie odnowiony

Piątek, 01 czerwca 2018
Po trwającym miesiąc remoncie mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 1 w Witkowie sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket zmienił się nie do poznania. Został gruntownie zmodernizowany i powiększony. Dla klientów ponownie otwarty będzie od 6 czerwca.
- Sklep w Witkowie to już 4 modernizowany w tym roku obiekt POLOmarketu. Na terenie województwa wielkopolskiego funkcjonują aż 54 sklepy naszej sieci. Zależy nam jednak nie tylko na byciu obecnym i rozpoznawalnym w regionie, ale również na tym, by zakupy w naszych sklepach kojarzyły się z wysokim standardem i komfortem. Dlatego też skupiamy się na odnawianiu starszych obiektów, realizując tym samym przyjętą na 2018 r. strategię – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Sklep w Witkowie wygląda jak nowy: unowocześniono i powiększono aż o 200 m kw. salę sprzedaży, wstawiono nowe regały, boksy kasowe, zmodernizowano strefy chłodnicze. Obiekt jest zgodny z obowiązującym systemem identyfikacji wizualnej. Poszczególne działy zostały odpowiednio oznaczone kolorystycznie. W sklepie zainstalowano nowy system wentylacji pozwalający na odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych.  Zaopatruje on obiekt w ciepłą wodę użytkową i ogrzewa cały magazyn. Ponadto parking został lepiej doświetlony w technologii LED.

Otwarcie wyremontowanego sklepu odbędzie się 6 czerwca o godzinie 7:00. Tego dnia dla klientów przygotowano ciekawe atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i kiełbas z grilla oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polegać będzie na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 6 czerwca zrobi w nowo otwartym witkowskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

W sklepie standardowo prowadzona będzie sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych, a wśród nich wysokojakościowymi produktami marek własnych. W Witkowie klienci kupić będą mogli m.in. wędliny i mięso marki Rzeźnik Szymon, tradycyjnie podawane i porcjowane na życzenie, pieczywo i wypieki „Wypiekarni i Ciachowni”, owoce i warzywa „Zaczarowanego Ogrodu” oraz nabiału „Mlecznej Polany”. 

POLOmarket w Witkowie otwarty będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach 6:15-21:00, w piątki i soboty od 6:15 do 22:00, natomiast w niedzielę handlową od 9:00 do 20:00.

W tym samym budynku klienci będą mogli odwiedzić również aptekę i salonik prasowy.tagi: POLOmarket, Witków, nowa placówka handlowa,