Kampanie i Promocje

Udowodnij z Tymbarkiem, że słowa dają moc!

Środa, 16 maja 2018
Słowa dają moc! Zwłaszcza, gdy chodzi o sportowy doping – mogą dodać energii i ponieść do zwycięstwa. Tymbark postanowił to udowodnić dzięki wielkiej akcji promocyjnej! Każdy może się dołączyć do wspólnego kibicowania i zyskać szansę na zdobycie cennych piłkarskich nagród rejestrując swój paragon na www.slowadajamoc.com. W wybranych sklepach oraz na stacjach benzynowych, w zamian za promocyjny zakup można odebrać też wyjątkową opaskę z hasłem, które ma moc.
Zbliża się emocjonujący, pełen sportowych emocji czas, gdy każdy chciałby przekazać polskim piłkarzom słowa otuchy i zapewnić ich o swoim wsparciu. Tymbark chce skumulować wszystkie dobre słowa na czas najważniejszych meczy zbliżającego się lata! Wielka, ogólnopolska akcja promocyjna i towarzyszący jej konkurs to szansa dla każdego, by zaprezentować swój doping.

Wszystko, co wystarczy zrobić, by wziąć udział w zabawie, to zakupić dowolne produkty Tymbark za min. 5 zł. Każdy, kto tego dokona, może okazać swoje wsparcie dla piłkarzy na stronie www.slowadajamoc.com i jednocześnie dać sobie szansę na zdobycie wspaniałych nagród. W każdym tygodniu trwania promocji 5 osób wygrywa zestawy rodzinnych stref kibica (telewizor z kinem domowym, piłkarskie pufy i sportowe koszulki), a 25 – spersonalizowane koszulki piłkarskie z własnym imieniem!

Promocyjny zakup upoważnia też do odbioru w wybranym sklepie lub na stacji benzynowej kibicowskiej opaski z pozytywnym przekazem. Do zebrania jest aż 10 opasek z motywacyjnymi, pełnymi mocy hasłami.

Ogólnopolska promocja prócz silnych i różnorodnych działań trade marketingowych, takich jak atrakcyjne materiały POS obecne w przestrzeniach sklepowych, specjalne promocyjne etykiety, czy piłkarskie animacje organizowane dla konsumentów, otrzyma również wsparcie w postaci działań marketingowych w przestrzeni internetowej, ATL, jak i outdoorowej.

Szczegóły promocji i konkursu na stronie: www.slowadajamoc.com
Promocja trwa do: 28.06.2018 r.
Agencja odpowiedzialna za organizację promocji: Smolar
Agencja odpowiedzialna za obsługę animacji: Amoocotagi: Tymbark, promocja, konkurs,