Kampanie i Promocje

Makaron tak delikatny, jak domowy – Lubella 5 Jaj

Środa, 16 maja 2018
Najlepsze ziarna, które są podstawą zbożowych produktów. Odpowiednia technika produkcji. Najlepsze składniki – 5 jaj i mąka z własnego młyna. W efekcie – smak tak delikatny, jak ten domowy. To elementy, dzięki którym nowy makaron jajeczny Lubelli jest tak doskonały i idealnie komponuje się z rosołem.
Kolejna kampania Lubelli podkreśla, że marka oferuje to, co najlepsze ze zboża. Nowy spot przedstawia makaron 5-jajeczny i pokazuje, dlaczego właśnie on najlepiej sprawdzi się na każdym talerzu.

„Z Tobą o każdej porze” to domena Lubelli. Dlaczego? To właśnie za jej produktami stoją lata doświadczenia i najlepsze rozwiązania technologiczne. Wesoły i familijny spot opowiada o tym, co ważne dla marki i jej konsumentów. Na kulinarne poszukiwania domowego smaku, Lubella odpowiada znalezieniem najlepszych ziaren do jego produkcji. Każdemu, kto wierzy, że do trzech razy sztuka, marka prezentuje swój sposób na sukces – trzykrotne wałkowanie ciasta. A gdy czas przybić sobie piątkę… Lubella łączy 5 jaj z mąką z własnego młyna. Ci, dla których ważna jest delikatność, z pewnością docenią nową Lubellę Jajeczną.

Makarony Lubella Jajeczna 5 Jaj to nowa linia produktów, która została bardzo pozytywnie odebrana pod kątem swojego wyjątkowego charakteru. W teście typu blind product aż 79% badanych potwierdziło, że są one delikatne jak domowe . Lubella Jajeczna 5 jaj to tradycyjny makaron w czterech formatach do wyboru: nitki długie oraz krótkie, krajanka i wstążki. Obecnie portfolio makaronów jajecznych od Lubelli obejmuje ofertę 10 różnych produktów.

Zobacz, jakie tajemnice skrywa makaron 5-jajeczny Lubelli: www.youtube.com/watch?v=kLUHDbLztf0
Agencja odpowiedzialna za kampanię: GPD Agency
Dom mediowy: Starcomtagi: makaron, Lubella 5 Jaj,