Wiadomości

Tetra Pak głównym sponsorem Sweets & Coffee Forum

Środa, 16 maja 2018
Już 18 maja w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się IV Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarni – Sweets & Coffee Forum. Tetra Pak, producent wielomateriałowych, bezpiecznych opakowań dla produktów spożywczych, został głównym sponsorem tego ważnego wydarzenia. Uczestnicy Forum będą mogli wziąć udział w interesujących dyskusjach i wysłuchać wybitnych prelegentów, będących liderami opinii w branży. Sweets & Cofee Forum to również okazja do spotkań i nawiązania kontaktów handlowych.
Wydarzenie to będzie okazją do przybliżenia jego uczestnikom roli opakowań wielomateriałowych dla segmentu HoReCa i sieci kawiarnianych. Przedstawiciele Tetra Pak zaprezentują również propozycje konkretnych form opakowań przygotowanych specjalnie dla branży. Będą to m.in. kartonowe opakowania z nakrętkami lub słomkami na wodę, wodę smakową oraz mrożoną kawę i herbatę o pojemności 330 ml i 500 ml. Zaprezentowane zostaną także opakowania na mleko o pojemności 1500 ml dla baristów.

Opakowania kartonowe produkowane przez Tetra Pak składają się z papieru, cieńszej niż ludzki włos warstwy folii aluminiowej oraz dwóch warstw folii polietylenowej, co daje pewność, że są bezpieczne dla przechowywanych produktów. Dodatkowym atutem tego typu opakowań jest to, że można je opatrzyć dowolnym brandem, a po użyciu poddać całkowitemu recyklingowi.  

O szczegółach dotyczących zalet, funkcjonalności i możliwości wykorzystania opakowań kartonowych w segmencie HoReCa będzie można porozmawiać z przedstawicielami Tetra Pak, na stoisku w głównym foyer, po prawej stronie za recepcją.fot: tetrapak.com


tagi: Tetra Pak, Sweets & Coffee Forum,