Nowe placówki handlowe

Pierwsza Drogeria Hebe w mieście otwarta w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

Poniedziałek, 14 maja 2018
Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołącza drogeria Hebe. Od 11 maja klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni ponad 320 mkw. Jest to pierwsza drogeria Hebe w Rumi i zarazem trzecia w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska.
Port Rumia Centrum Handlowe Auchan działa na pomorskim rynku galerii handlowych od 2007 roku, a jego klienci mogą korzystać z bogatej oferty ponad 80 salonów. Wśród nich znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, liczne punkty usługowe, restauracje i kawiarnie oraz plac zabaw dla dzieci. 11 maja do grona najemców galerii handlowej dołączył salon Hebe, który rozszerzy ofertę obiektu w zakresie kosmetyków i produktów do pielęgnacji. Salon Hebe mieści się w lokalu o powierzchni ponad 320 mkw. Jest to pierwszy salon tej marki w Rumi.

Sieć Hebe tworzą nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn.

- Dbamy o to, żeby oferta naszej galerii handlowej stale poszerzała się, a klienci mogli u nas robić zakupy w każdej kategorii produktowej. Dlatego cieszymy się, że właściciel marki Hebe zdecydował się otworzyć w naszym obiekcie pierwszą drogerię w mieście – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Hebe stale rozwija sieć drogerii i dba o to, by nowe placówki były otwierane w dogodnych dla klientów lokalizacjach. Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się w Rumi w pobliżu trasy dojazdowej do popularnych wśród turystów nadmorskich miejscowości, m.in. na Półwysep Helski. Podróżujący chętnie zatrzymują się tu, by odpocząć w podróży i zrobić zakupy. Za komercjalizację tego obiektu handlowego odpowiada Immochan Polska.tagi: Drogeria Hebe, Port Rumia Centrum Handlowym Auchan ,