Nowości

Lemon Lemon® od 7UP – nowa, bardzo bardzo cytrynowa lemoniada z bąbelkami od PepsiCo

Wtorek, 17 kwietnia 2018
Już tej wiosny, PepsiCo zaprezentuje Lemon Lemon od 7UP, zupełnie nową lemoniadę z bąbelkami, która jest idealnym dopełnieniem pikników na świeżym powietrzu. Produkt zawiera sok z cytryn i ma mniej kalorii, dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii.
Lemon Lemon od 7UP towarzyszy chwilom wytchnienia i odpoczynku w gronie znajomych i najbliższych; zachęca do przeniesienia rozmów z internetu na przyjacielskie spotkania poza domem. Nowa lemoniada wprowadzi nas w #stanlemonlemon, który odczuwamy podczas spacerów po parku, posiłków pod chmurką i spontanicznych wycieczek za miasto.

„Bardzo cytrynowa lemoniada Lemon Lemon od 7UP wspiera odnajdywanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem, nowoczesnością i tradycją. Zachęcamy do spędzania miłych chwil z musującą lemoniadą podczas pikników na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół, znajomych i rodziny” – mówi Katarzyna Rogowska, Kierownik Marki, PepsiCo.

Musujące orzeźwienie w dwóch smakach

Już od kwietnia br. konsumenci w Polsce znajdą na sklepowych półkach musujące lemoniady w nowoczesnych i przyciągających wzrok przezroczystych butelkach z etykietą w pastelowe paski. Będą mogli delektować się Lemon Lemon od 7UP w dwóch świeżych smakach – cytrynowym i grejpfrutowym.

Dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii lemoniada Lemon Lemon od 7UP ma obniżoną kaloryczność i zawiera tylko 19 kcal na 100 ml napoju.

Konsumenci w Polsce mogą cieszyć się orzeźwiającym smakiem Lemon Lemon od 7UP w opakowaniach o pojemności 250ml, 500ml oraz 1L.

Silne wsparcie marketingowe
    
Nowa marka będzie wspierana na rynku intensywnymi działaniami marketingowymi, które obejmą kampanię reklamową w telewizji,  Internecie,  w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), sampling produktu oraz materiały POS w punktach sprzedaży.tagi: Lemon Lemon® od 7UP, cytrynowa lemoniada, PepsiCo ,