Z rynku FMCG

TOP CHEF z nowym jurorem i … Prymatem!

Środa, 07 marca 2018
7 marca na antenie Polsatu wraca najbardziej prestiżowy program kulinarny w historii polskiej telewizji – TOP CHEF. Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować gastronomiczny rynek w Polsce. Uczestników ocenia wymagające jury i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa. Kulinarnym partnerem programu jest marka Prymat.
„TOP CHEF” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskich kucharzy osiągnął gigantyczną popularność. W castingach do zbliżającej się siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. W show mogą wziąć udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Od uczestników wymaga się: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i przede wszystkim miłości do gotowania. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w niektórych z nich daje uczestnikom immunitet, a inne zadania kierują do dogrywki. Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł TOP CHEF i 100 tysięcy złotych.

W jurorskim gronie znajdują się: Wojciech Modest Amaro, Maciej Nowak, Ewa Wachowicz i Robert Sowa – ambasador marki Prymat.

Kulinarnym partnerem programu jest marka Prymat, który po raz pierwszy została sponsorem programu TOP CHEF. Oczywiście uczestnicy programu będą mieć do dyspozycji ogromne portfolio naszych przypraw, które będą towarzyszyć uczestnikom w kulinarnych zmaganiach.

Zapraszamy do oglądania programu TOP CHEF – środa, 21:30. Polsat.


tagi: TOP CHEF, Prymat,