Wiadomości

Almette „Superproduktem Świata Kobiety 2017”

Poniedziałek, 12 lutego 2018
Plebiscyt „Superprodukt Świata Kobiety” jest organizowany od 2007 roku przez miesięcznik „Świat Kobiety”. Sery Almette zdobyły największe uznanie wśród Jury i uzyskały nagrodę główną w kategorii ŻYWNOŚĆ w podkategorii PRODUKTY GOTOWE.
5 lutego w Hotelu Regent w Warszawie zostały wręczone laureatom nagrody. Coroczny plebiscyt wskazuje czytelniczkom, po jakie produkty warto sięgać, by dbać o swoje zdrowie. To szczególne wyróżnienie przyznawane jest produktom, które odznaczają się znakomitą jakością, łatwością przygotowania, wyjątkowymi walorami smakowymi oraz wartościami odżywczymi. Sery Almette należą do produktów często docenianych przez konsumentów i nagradzanych. W minionym, 2017 roku sery Almette zdobyły między innymi:  „Złoty Paragon 2017 - Nagrodę Kupców Polskich”, “Przebój FMCG 2017”, Perłę Rynku FMCG 2017”; a w konkursie Lider Forum 2017 I miejsce w kategorii Top jakość i I miejsce w kategorii Serki do smarowania.

Po odebraniu nagrody „Superprodukt Świata Kobiety 2017” dla Almette Jacek Wyrzykiewicz – PR & Marketing Services Manager Hochland Polska – powiedział: „Serki Almette to 100% naturalnych składników i 100% wyśmienitego smaku! Miniony rok to rekordowe wyniki w sprzedaży Almette, również dzięki świetnie przygotowanej i zrealizowanej kontynuacji promocji „Wygraj dom z natury po raz wtóry”. Bardzo cieszy nas fakt, że to właśnie sery Almette zostały docenione i nagrodzone w kategorii ŻYWNOŚĆ. Kilka lat temu “Superproduktem Świata Kobiety 2014” zostały sery pleśniowe Hochland! Dziękujemy za uznanie.”tagi: Almette, Superprodukt Świata Kobiety 2017,