Auto w handlu

„Przeżyj coś wielkiego”: nowy Opel Grandland X

Czwartek, 01 lutego 2018
Warszawa. Już w najbliższy weekend, w dniach 2 i 3 lutego, odbędą się Dni Otwarte nowego crossovera Opla – Grandlanda X. Klienci, odwiedzający w tym czasie autoryzowane salony sprzedaży marki Opel w całej Polsce, będą mieli unikatową okazję umówienia się na aż 3-dniową jazdę próbną Grandlandem X. Ponadto klienci biznesowi mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu długoterminowego w ramach programu Opel Drive Plan i cieszyć się jazdą Grandlandem X już od 889 zł netto miesięcznie.
„Najbliższy weekend to doskonała sposobność, by osobiście poznać zalety nowego Grandlanda X. To także świetna okazja, by w czasie wyjątkowych, aż 3-dniowych jazd próbnych, przekonać się, jak fascynująca może być codzienna jazda największym crossoverem Opla.” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Opel Poland.

Dniom Otwartym towarzyszy również szeroka kampania reklamowa. Do odwiedzenia salonów oraz przeżycia wielkiej przygody podczas jazd próbnych Grandlandem X zaprasza w spotach radiowych oraz internetowych materiałach wideo znany polski aktor Marcin Dorociński. Kampania z jego udziałem została przygotowana we współpracy z agencjami Scholz and Friends oraz OS3.

Z kolei telewizyjny spot reklamowy zatytułowany „Life’s Grand!” („Przeżyj coś wielkiego”) podkreśla zadowolenie, jakie daje na nowo odkrywane poczucie wolności związane z prowadzeniem Opla Grandlanda X. Reklama zachęca, aby chociaż na chwilę zapomnieć o codziennej rutynie i na nowo odkryć smak przygody, jaką niesie każdy nowy dzień — lub po prostu znów zacząć bardziej cieszyć się życiem. Nowy Opel Grandland X oferuje to wszystko dzięki takim cechom, jak nowoczesne i dynamiczne linie nadwozia, atrakcyjna terenowa sylwetka i typowe atuty samochodu sportowo-użytkowego. Innymi słowy: mocny zawodnik, który przede wszystkim dostarcza przyjemności z jazdy! Reklama telewizyjna została przygotowana przez współpracującą z firmą Opel agencję kreatywną Heimat, a spot już można zobaczyć w wybranych kanałach telewizyjnych w Polsce.

Znakomity poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz przyjemność z jazdy: Grandland X jako element stylu życia

Grandland X mierzący 4,48 metra długości na wiele sposobów udowadnia, że może nim być. Samochód jest pierwszorzędnie wyposażony w najnowocześniejsze technologie i systemy wspomagające kierowcę: adaptacyjne, w pełni diodowe reflektory, alarm przedkolizyjny z funkcjami automatycznego hamowania awaryjnego i wykrywania pieszych, system wykrywania senności kierowcy, zaawansowany asystent parkowania czy system kamer 360° to tylko niektóre przykłady. W środku poziom komfortu podnoszą ergonomiczne i podgrzewane przednie fotele z atestem AGR oraz podgrzewana kierownica. Dostęp do bagażnika ułatwia sterowany stopą mechanizm elektrycznego otwierania i zamykania tylnej klapy. Ponadto kierowca i pasażerowie Grandlanda X mogą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań multimedialnych jakie oferują kompatybilne z Android Auto i Apple CarPlay systemy IntelliLink najnowszej generacji.


tagi: Opel, crossover, Grandlanda X, motoryzacja,