Kampanie i Promocje

Piwo Okocim z nowym spotem i kreacją „Tu się warzy z zasadami”

Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Ruszyła emisja nowego spotu telewizyjnego dla piw marki Okocim. Spot, w którym piwowarzy nawiązują do ważnych dla nich zasad w pracy i w życiu codziennym, jest emitowany w stacjach: TVN, TVP i Polsat oraz w kanałach tematycznych.
Nowy spot jest kontynuacją dotychczasowej kampanii marki i działań na platformie komunikacyjnej Okocimia, która została uruchomiona w 2017 r. pod hasłem: „Okocim. Tu się warzy z zasadami”.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w reklamie pojawiają się okocimscy piwowarzy, prawdziwi eksperci w swoim fachu. Opowiadają o zasadach, którymi kierują się w pracy i w codziennym życiu. Poznajemy ich też od strony prywatnej – jako kolegów z pracy, których łączy nie tylko wspólna pasja warzenia piwa, ale też przyjacielska relacja. Spot „Zasady” wspiera flagowe piwo Jasne Okocimskie oraz Mocne Dubeltowe, Klasyczną Pszenicę, Polskie Ale i Mistrzowski Porter.

Kampania 360° wykorzystuje reklamę ATL-ową i digitalową, w tym m.in. media społecznościowe.

Za strategię komunikacji i kreację spotów reklamowych dla Okocimia odpowiedzialna jest agencja reklamowa Upside. Za produkcję spotów odpowiada dom produkcyjny HIGHNOON.PL, a planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy Initiative (IPG Mediabrands).

Link do nowego spotu: https://youtu.be/UZakpank4xw     tagi: Okocim, spot, Tu się warzy z zasadami ,