Nowości

„Jestem FIT!” z Vortumnus

Piątek, 12 stycznia 2018
Nowy Rok to nowe wyzwania. Schudnąć parę kilo, zdrowo się odżywiać i być fit – oto najczęstsze postanowienia noworoczne Polaków. Zrealizowanie tych celów jest możliwe, jeśli sięgnie się po odpowiednie produkty.
Tu z pomocą przychodzi firma VORTUMNUS, która wprowadziła na rynek zupełnie nową linię „Jestem FIT!” – bez dodatku cukrów, soli, octu oraz konserwantów. Produkty na bazie wody z własnych ujęć głębinowych. Doskonała propozycja dla wszystkich zapracowanych oraz dbających o zbilansowaną dietę i smukłą sylwetkę. Produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian.

W roli głównej: zapomniana dynia, chrupiąca marchewka, starte jabłko lub soczysta pomarańcza, kapusta oraz najważniejszy składnik – naturalny sok cytrynowy i pomarańczowy.

DYNIA I JABŁKO wystarczy zmiksować i otrzymamy w ten sposób smoothie. KAPUSTA, BRZOSKWINIA, MARCHEW I POMARAŃCZA to propozycja zdrowej przekąski między posiłkami. Tym, którzy nie mają czasu na przygotowywanie surówek polecamy MARCHEWKA I JABŁKO oraz MARCHEWKA I POMARAŃCZA. Produkty „Jestem FIT!” dostępne są w poręcznych szklanych słoikach. Bez problemu zmieszczą się w damskiej torebce.

Produkt: DYNIA I JABŁKO
Opakowanie: 410g
Sugerowana cena na półce: 5,49 zł  
Produkt: KAPUSTA, BRZOSKWINIA, MARCHEW I POMARAŃCZA
Opakowanie: 410g
Sugerowana cena na półce: 5,49 zł  
Produkt: MARCHEWKA I POMARAŃCZA
Opakowanie: 410g
Sugerowana cena na półce: 5,49 zł  
Produkt: MARCHEWKA I JABŁKO  
Opakowanie: 410g
Sugerowana cena na półce: 5,49 zł  

Producent: ZPOW Vortumnus Sp. z o.o
www.vortumnus.pltagi: Vortumnus, Jestem FIT! ,