Z rynku FMCG

Grycan – lody od pokoleń tradycyjnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Czwartek, 11 stycznia 2018
Jak co roku, także podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w lodziarnio-kawiarniach Grycan – lody od pokoleń dostępny będzie specjalny Deser z Sercem. Całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na WOŚP.
– Już od kilku lat bardzo chętnie wspieramy działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Również w tym roku zapraszamy wszystkich naszych gości na pyszny Deser z Sercem. W ten słodki sposób będzie można wesprzeć małych pacjentów oddziałów neonatologicznych. – dodaje Małgorzata Grycan.

Deser z sercem to 3 kulki lodów w dowolnych smakach, udekorowane bitą śmietaną, polewą truskawkową oraz maślanym ciasteczkiem w kształcie serca.

Deser z Sercem dostępny będzie w cenie 10 złotych we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń. Całkowity dochód z jego sprzedaży będzie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oferta obowiązuje 14 stycznia 2018 r.tagi: Grycan – lody od pokoleń, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ,