Auto w handlu

GAC Motor zaprezentuje oryginalny sedan i koncepcję samochodu elektrycznego na targach NAIAS 2018

Poniedziałek, 08 stycznia 2018
Firma GAC Motor, najszybciej rozwijający się producent pojazdów w Chinach, zaprezentuje linię wysokiej klasy pojazdów, w tym sedan, SUV, minivan i NEV na północnoamerykańskich międzynarodowych targach motoryzacyjnych NAIAS 2018 (North American International Auto Show). Na konferencji prasowej, która odbędzie się 15 stycznia zaprezentowane światu zostaną także zupełnie nowy model sedan i koncepcja nowego pojazdu firmy GAC Motor. Targi NAIAS będą miały miejsce od 13 do 18 stycznia 2018 r. w Cobo Center w Detroit.
Goszcząca na targach NAIAS już po raz trzeci jedyna chińska firma motoryzacyjna GAC Motor zdobywa coraz większe zainteresowanie i przez to jest bardziej znana wśród lokalnych nabywców oraz lepiej rozumie ich potrzeby. Wystawiane na targach NAIAS 2018 przez GAC Motor modele obejmą luksusowe pojazdy, w tym GA8, GS8 i GM8, które sprawdziły się w zakresie dostarczania bezpiecznego i zaufanego transportu uczestników wydarzenia Fortune Global Forum 2017 z firmą występującą w roli oficjalnego partnera transportowego. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż firma GAC Motor na targach NAIAS 2018 zaprezentuje nowy, oryginalny model sedan GA4. Model ten jest popularnym sedanem na bazie własnej platformy klasy A firmy GAC Motor. Projekt modelu pozycjonowany jest na rodzinny pojazd kojarzony z bezpieczeństwem i urokiem. Ponadto firma GAC zaprezentuje także pierwszy, kompaktowy koncept pojazdu SUV zasilany nowymi źródłami energii zaprojektowany z myślą o rynku północnoamerykańskim. Pojazd o nazwie Enverge ujawni przełomowe technologie firmy i ogromny potencjał w zakresie elektryfikacji, połączeń i systemów inteligentnych w pojazdach. Nowe modele wyczekiwane są przez ekspertów, media branżowe i konsumentów.

Wraz z wprowadzeniem na rynek przez firmę GAC Motor nowych pojazdów zakres modeli jest imponujący i otwiera drogę firmie GAC Motor do dalszej penetracji globalnych rynków, przy jednoczesnym demonstrowaniu zaawansowanych i lepszych możliwości firmy w zakresie badań i rozwoju, produkcji i jakości. Przez koncentrację na projektowaniu luksusowych pojazdów i ulepszaniu wrażeń z jazdy firma GAC Motor zamierza zdefiniować przyszłość mobilności, wprowadzając na rynek produkty najwyższej jakości o indywidualnych projektach.

„GAC Motor z dumą prezentuje na NAIAS tak ważne dodatki do modeli SUV, sedan i minivan - skomentował Yu Jun, prezes firmy GAC Motor. - Wraz z wdrażaniem naszej strategii zakładającej stanie się firmą motoryzacyjną o globalnym zasięgu będziemy nadal projektować produkty, które odpowiadają na różne potrzeby klientów z całego świata” - dodał prezes.

W 2017 r. firma GAC Motor wypełniła cel rocznej sprzedaży na poziomie 500 000 pojazdów w Chinach, tym samym osiągając wzrost w skali roku na poziomie 37,2% i będąc pionierem wysokiej jakości produkcji z zachowaniem zrównoważonego rozwoju. Ciesząc się tytułem bardzo zaufanej marki, firma GAC Motor otrzymała najwyższe noty od JD Power przez kolejnych pięć lat. Tak wysokie oceny są dowodem na uznanie wysiłków firmy w zakresie zmiany rozumienia pojęcia „Made in China". Prezentacja wszystkich modeli firmy na targach NAIAS 2018 będzie dowodem na potęgę przedsiębiorstwa jako międzynarodowego producenta samochodów.

„Na targach NAIAS GAC Motor zaprezentuje nowszą wersję strategii na rynek amerykański, koncentrującą się na marce, marketingu i produkcie. Będzie do zupełnie nowy plan związany z oficjalnym wejściem firmy na rynek w roku 2019 - dodał Yu. - Północna Ameryka ma najbardziej restrykcyjne standardy, prawa i przepisy, więc wejście na rynek jest jednocześnie wyzwaniem i testem jakości, technologii i możliwości badań i rozwoju firmy GAC Motor. Wierzymy, że wejście na północnoamerykański rynek przyczyni się do jeszcze lepszych osiągnięć firmy w zakresie badań i rozwoju, jakości produktu, wpływu marki i zarządzania przedsiębiorstwem. Jednocześnie będziemy mogli zintegrować globalne zasoby na rynkach rozwiniętych i podstępować dalej w zakresie internacjonalizacji” - dodał prezes.źródło: PAP


tagi: GAC Motor, sedan, samochód elektryczny, targi NAIAS,