Konkursy

Śniadanie – Podziękowanie od Łowicza

Wtorek, 12 grudnia 2017
„Dziękuję”… Czy często to mówimy? Jak często słyszymy? Czasami to słowo nam umyka, a czasami nawet nie przychodzi nam na myśl, że warto komuś podziękować. W akcji „Śniadanie – Podziękowanie” marka Łowicz zwraca uwagę na to, jak wiele ten prosty gest znaczy dla osób wokół nas, które pracują dla dobra innych. Wyjątkowa akcja połączona jest z konkursem, w którym Łowicz zachęca, by docenić tych, którzy na to zasługują.
Są różne sposoby na podziękowanie. Czasami wdzięczność ciężko jest jednak wyrazić słowami – wtedy słowo „dziękuję” można zastąpić miłym gestem. Dobrym sposobem na podziękowanie może być na przykład podarowanie codziennego, ale jednak jakże ważnego posiłku – pysznego śniadania, na przygotowanie którego brakuje komuś czasu.

W wyjątkowym filmie Łowicz przedstawił trzy osoby, które wykonują zawody wymagające poświęcenia, wiążące się z niedogodnościami takimi jak praca w trybie nocnym lub w nienormowanych godzinach. Do tego presja czasu, odpowiedzialność, walka ze zmęczeniem… Często nie uświadamiamy sobie, jak wiele zawdzięczamy tym, którzy właśnie pełnią dyżur. Strażak, weterynarz, kierowca autobusu… - to tylko niektóre przykłady osób pracujących dla dobra innych, a tak rzadko docenianych choćby prostym „dziękuję”. Miły gest od Łowicza to przykład, że nie trzeba wiele, aby wywołać uśmiech na ich twarzach.

Łowicz zwraca uwagę na to, że warto doceniać osoby wokół nas, ale chce też zainspirować do tego konsumentów. Wyjątkowy konkurs marki stwarza ku temu doskonałą okazję. Wystarczy podzielić się filmem lub zdjęciem, które pokażą jak podziękowało się śniadaniem osobie, która naszym zdaniem na to zasłużyła. Do wygrania, oprócz nagrody głównej – śniadań przygotowanych specjalnie dla zwycięzcy lub wytypowanej przez niego osoby, czekają sprzęt AGD i zestawy produktów Łowicz – w sam raz na kolejne wspólne śniadania! Szczegóły dotyczące akcji na profilu Łowicz. Samo najlepsze.

Zobacz, jak Łowicz podziękował tym, którzy pracując nocą poświęcają się dla innych: https://www.facebook.com/LowiczSamoNajlepsze/videos/1280712878701474/

Pokaż swoje Śniadanie – Podziękowanie: https://www.facebook.com/LowiczSamoNajlepsze/photos/a.351140788325359.65849.344452165660888/1284158595023569/?type=3&theater

Koncept: !EatMe
Opieka artystyczna: Brasil Warsaw
Produkcja: Letemknow Sequence
Reżyser: Bartosz Łukasiuk
Operator: Patryk Grabarczyk
Muzyka: Tymoteusz Karaś-Tęczatagi: Łowicz, Śniadanie – Podziękowanie, konkurs,