Wiadomości

Krzysztof Weka, Prezes Nałęczów Zdrój S.A., zwyciężył w kategorii biznes!

Wtorek, 12 grudnia 2017
11 grudnia w warszawskim hotelu Hilton odbyła się Gala Esquire Awards podczas której po raz pierwszy wręczono nagrody w sześciu kategoriach. Jako, że Esquire to magazyn skierowany do panów w pięciu kategoriach: biznes, sztuka, moda, media i sport, rywalizowali wybrani przez redakcję wyjątkowi mężczyźni. Szósta kategoria to „kobieta którą kochamy”, która wzbudziła również niemałe emocje. Zwycięzców każdej z kategorii wyłoniło głosowanie czytelników.
„Esquire” ceni mężczyzn wyjątkowych. Takich, którzy nie trzymają się przetartych szlaków, tylko wyznaczają nowe. Przekraczają granice, unikają rutyny. Są oryginalni, ciekawi, wyjątkowi i niezależni w myśleniu – słowem indywidualiści. Takie osoby chcemy wyróżnić nagrodami „Esquire’a” – powiedział redaktor naczelny miesięcznika Maciej Gajewski.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w kategorii Biznes największym uznanie czytelników zdobył się Prezes Nałęczów Zdrój S.A. (właściciela marki Cisowianka) –Krzysztof Weka i to on odebrał z rąk redaktora naczelnego Macieja Gajewskiego historyczną, pierwszą Eqsuire Award.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Maciej Stuhr, Tomasz Ossoliński, Filip Chajzer, Robert Lewandowski i Martyna Wojciechowska. 

Podczas gorących emocji pierwszej Gali Esquire Awards orzeźwienie gościom przyniosła Cisowianka Perlage – partner tego wydarzenia.tagi: Krzysztof Weka, Nałęczów Zdrój, Gala Esquire Awards,