Konkursy

Koral udowadnia, że Mikołaj istnieje

Środa, 22 listopada 2017
„Pokaż Koralowi o czym marzysz, a Koral przekaże Mikołajowi” – w taki sposób producent lodów z Nowego Sącza, PPL Koral, zachęca do udziału w mikołajowym konkursie.
Do konkursu marki Koral, który odbywa się na profilu marki na Facebooku, napłynęło już kilkaset zgłoszeń. Uczestnikiem konkursu „Koral udowadnia, że Mikołaj istnieje” może zostać każdy, kto w dowolny sposób przedstawi swój wymarzony prezent z okazji Dnia Św. Mikołaja i uzasadni swój wybór. Pomysły na prezenty można zgłaszać za pomocą słów, obrazów, zdjęć, rysunków i wideo.

- Okres oczekiwania na Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy powinniśmy dzielić się z bliskimi dobrymi emocjami, zatrzymać się na chwilę, aby móc potem jak najpełniej i w rodzinnej atmosferze przeżyć święta - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral. - Koral jako marka bardzo ceni sobie te proste wartości. Chcemy rozbudzać marzenia i będziemy szczęśliwi, jeśli za pośrednictwem naszego konkursu spełnimy chociaż część z nich – dodaje Gąsiorowski.

Spośród wszystkich zgodnych z regulaminem zgłoszeń wybranych zostanie 10 szczęśliwców, którzy otrzymają wymarzone upominki od koralowego Mikołaja. Konkurs trwa do 23.11.2017 r.  tagi: Koral, konkurs, Pokaż Koralowi o czym marzysz, a Koral przekaże Mikołajowi,