Z rynku FMCG

X Bieg Niepodległości w Węgrowie z Hochland

Środa, 15 listopada 2017
W niedzielę 12 listopada Hochland pierwszy raz włączył się w organizację X Biegu Niepodległości w Węgrowie, gdzie produkowane są pyszne serki kremowe twarogowe Almette, Hochland Kanapkowy i sery żółte Hochland.
Bieg odbywał się w czterech kategoriach: 1. Trasa 150 m – dla przedszkolaków; 2. Trasa 800 m – dla uczniów szkół podstawowych klas I-III i IV-VI; 3. Trasa 3 km – dla gimnazjalistów i VII klasy szkoły podstawowe; 4. Trasa 5 km – kategoria open – dla wszystkich pozostałych. W sumie w X Biegu Niepodległości w Węgrowie wzięło udział ponad 300-tu uczestników. Każdy uczestnik otrzymał w podziękowaniu za udział w biegu serową niespodziankę, a także oficjalną koszulkę biegu.

Idea Biegu Niepodległości w Węgrowie wspiera wizerunek Hochland Polska – bliski naturze oraz rodzinie. Jest także spójna z promocją aktywnego spędzania czasu wpisanego w strategię Hochland Polska oraz naszymi działaniami realizowanymi pod wspólnym hasłem „Bliżej lokalnej społeczności” – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager Hochland Polska.

Hochland Polska Sp. z o.o. - pojawiła się w Polsce na początku lat 90. Obecnie posiada w Polsce dwa zakłady (Kaźmierz - województwo wielkopolskie oraz Węgrów - województwo mazowieckie), w których zatrudnia ponad 700 pracowników. Hochland Polska jest częścią światowej Grupy Hochland powstałej w 1927 roku w Niemczech. Firma od początku koncentruje się wyłącznie na produkcji i sprzedaży serów. Obecnie jest jednym z największych producentów i dystrybutorów sera w Europie.tagi: Hochland Polska, Almette, Hochland Kanapkowy, Bieg Niepodległości,