Kampanie i Promocje

Ruszyła kampania reklamowa HELIO W rolach głównych: świąteczne bestsellery marki

Wtorek, 14 listopada 2017
Firma HELIO wystartowała z przedświąteczną kampanią promującą swoje bestsellery- naturalnie zdrową gamę produktów bez konserwantów HELIO NATURA oraz bezglutenowe, gotowe masy do ciast HELIO.
Owoce suszone, orzechy, masy do ciast... to produkty, których nie może zabraknąć na świątecznym stole. W Boże Narodzenie bakalie królują w wypiekach i deserach w prawie każdej kuchni, dlatego w tym kluczowym dla branży bakaliowym okresie, firma HELIO rozpoczyna intensywne działania reklamowe w mediach, by podpowiedzieć konsumentom, które produkty z jej bogatej oferty najlepiej sprawdzą się w przedświątecznej kuchni.

Z początkiem października wystartowała już kampania promująca naturalnie zdrową gamę produktów najwyższej jakości i bez konserwantów HELIO NATURA oraz gotowe, bezglutenowe masy do ciast HELIO. W związku z tym, w największych, ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i kanałach tematycznych o wysokiej oglądalności, zaplanowano kilka tysięcy emisji spotów reklamujących świąteczne bestsellery marki HELIO. Towarzyszyć im będą również zakrojone na szeroką skalę działania reklamowe i PR w prasie- w wysokonakładowych magazynach lifestylowych, poradnikowych, kobiecych i branżowych. Na tę okazję stworzona została także nowa kreacja graficzna reklamy linii mas do ciast HELIO, pod hasłem: „Najpierw masa, później... ciacho“, która będzie miała swoją premierę w świątecznych wydaniach czasopism.
 
Tegoroczna kampania reklamowa HELIO obejmie swoim zasięgiem także działania w Internecie- m.in. publikacje na wybranych portalach, komunikację w social mediach oraz współpracę z blogerami przy tworzeniu inspirujących- świątecznych przepisów z użyciem produktów HELIO. Ponadto, do wsparcia sprzedaży marka wykorzysta również w kampanii swój kanał na YouTube- BAKALIOWE KLIMATY z bazą szybkich sposobów na udane wypieki. Dodatkowo, w największych miastach Polski pojawią się reklamy HELIO na nośnikach outdoorowych.tagi: HELIO, kampania reklamowa, świąteczne bestsellery,