Nowości

Gotowa Mieszanka do pieczenia chleba bezglutenowego z teff – 407g.

Poniedziałek, 13 listopada 2017
Cheb bez glutenu pieczony w domu? Nic prostszego! Wystarczy nowa Bezglutenowa mieszanka do pieczenia chleba z teff marki 3Pauly, woda i… piekarnik!
W polskiej ofercie marki 3Pauly pojawił się nowy, atrakcyjny produkt - BEZGLUTENOWA MIESZANKA DO PIECZENIA CHLEBA TEFF. Jest to nowość skierowana do osób na diecie bezglutenowej lub bezlaktozowej, doskonale dopasowana składem także do diety wegańskiej i wegetariańskiej. Marka 3 PAULY znana jest z bardzo szerokiej gamy produktów specjalnego przeznaczenia spożywczego, przygotowywanych bez głównych alergenów: glutenu,  laktozy, mleka, jaj, orzechów, orzeszków ziemnych, sezamu, soi i łubinu. Oferta marki skierowana jest dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi, ludzi celowo wykluczających ze swojego menu np. gluten, czy inne alergeny.

Rynkowa nowość - Gotowa Mieszanka do pieczenia jasnego chleba bezglutenowego z teff 3 PAULY to bardzo wygodny w użyciu produkt do błyskawicznego wypieku pysznego, aromatycznego chleba bez glutenu i laktozy. Chleb z mieszanki 3Pauly jest niezwykle prosty w przygotowaniu - wystarczy dodać wodę wymieszać, przełożyć ciasto do foremki i piec przez 60 minut w temperaturze 220 stopni. Szybko, pysznie, sprawnie, bez bałaganu i alergenów, już po godzinie można cieszyć się gorącym, pachnącym, świeżo upieczonym bochenkiem bezglutenowego pieczywa. W skład Mieszanki do pieczenia jasnego chleba bezglutenowego z teff 3 PAULY wchodzą przede wszystkim: mąka ryżowa, skrobia z tapioki, mąka i płatki teff. Zajdziemy tam również mąkę bananową, nasiona chia oraz drożdże i inne dodatki, takie jak np. błonnik jabłkowy czy łupiny babki jajowatej. Drożdże dbają o pięknie wyrośnięte ciasto chlebowe, kompozycja wielu różnych mąk daje wspaniale aromatyczne ciasto o idealnej konsystencji przed i po upieczeniu, natomiast dodatek mąki teff sprawia, że wypiek utrzymuje miękkość i wilgotność na dłużej. Warto wspomnieć, że mąka teff obok swoich wyjątkowych właściwości wiązania wody, zawiera także cenny błonnik i białko, a więc nadaje się nie tylko dla osób z celiakią, ale także dla osób, które chcą jeść zgodnie ze wskazaniami zdrowej i zbilansowanej diety. Bardzo cennymi dodatkami są także łuska babki jajowatej, która ma pozytywny wpływ na pracę jelit, oraz nasiona chia słynące ze swych właściwości zdrowotnych i wyjątkowego bogactwa kwasów omega 3 oraz wapnia.

Gotowa Mieszanka do pieczenia jasnego chleba bezglutenowego z teff 3 PAULY dostępna jest w opakowaniu o gramaturze 407 g, przygotowany z niej wypiek ma ok 670g. Przejrzyste opakowanie czytelnie informuje o wyjątkowych właściwościach produktu i alergenach celowo wykluczonych z procesu produkcji. Mieszanki można używać także jako mąki do innych wypieków i potraw.

www.3pauly.pl
Marka: 3 PAULY
Pojemność: 407 g
Cena: ok 14 zł
Importer: Victualia Salubertagi: Mieszanka do pieczenia chleba bezglutenowego,