Kategorie produktów

Trzy pytania do...

Poniedziałek, 13 listopada 2017 HURT & DETAL Nr 11/141. Listopad 2017
Trzy pytania do Grzegorza Grabowskiego, Dyrektora Zarządzającego, Toruńskie Wódki Gatunkowe kieruje Monika Górka.
Charakterystyczna butelka Wódki Toruńskiej wyróżnia się na półce. Z jakich innych względów produkt ten powinien znaleźć się w ofercie sklepowej?

Wódka Toruńska w nowej odsłonie, poza atrakcyjną butelką, jeszcze bardziej stawia na jakość produkowanego alkoholu, podkreślając jednocześnie tradycje rzemieślnicze zakładu, który nieprzerwanie produkuje wódkę i spirytus od ponad 130 lat. Nasi doświadczeni eksperci szczególną uwagę zwracają na jakość destylatu zbożowego, pochodzącego z małej gorzelni rolniczej, z którego następnie z rzemieślniczą precyzją produkujemy wysokogatunkowy spirytus pod okiem naszego mistrza rektyfikacji – Leszka Grzegorczuka. Do produkcji naszych wódek wykorzystujemy krystalicznie czystą wodę głębinową z własnych ujęć o pH 7,6, której jakość została potwierdzona przez PZH. Alkohol przed trafieniem do butelek jest filtrowany przez filtry węglowe, dzięki czemu podkreślamy jego wyjątkowy smak. Wódka Toruńska jest odpowiedzią na trend kraftowy na rynku, szczególnie wyraźny na półce piw, ale coraz częściej można tę tendencję zauważyć także w kategorii alkoholi wysokoprocentowych.

Jakie nowości – w tym także nowe smaki – pojawią się w najbliższym czasie, jak reagują na nie konsumenci?

Nowością w ofercie Toruńskich Wódek Gatunkowych jest nowa linia produktów wódki czystej i smakowej w pojemności 90 ml w oryginalnej butelce z zamknięciem zwanym krachlą. Produkt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, czyli rosnącą popularność alkoholi smakowych w butelce o małej pojemności. Dodatkowo nasz produkt wyróżnia kształt butelki, który jest jedyną taką butelką na rynku. W ofercie znalazła się wódka Czysta Ziemniaczana i cztery trunki smakowe: Piernikowy, Pigwowy oraz wódka Gruszkowa i trunek Śliwkowy. Wszystkie nasze wódki smakowe powstają na bazie naturalnych maceratów z owoców własnej produkcji bez dodatku sztucznych ulepszaczy smaku. Butelka została zaprojektowana tak, aby była możliwość jej wielokrotnego wykorzystania. Po wypiciu, idealnie nadaje się do przechowywania mleka, oliwy, przypraw.

Zbliżające się święta to okazja do…

…rozważnego biesiadowania przy rodzinnym stole, któremu towarzyszyć powinna tradycyjna wódka Toruńska Czysta w nowej odsłonie idealnie komponująca się zarówno z daniami rybnymi, jak i mięsnymi lub Toruńska Piernikowa – nasz hit sprzedażowy w okresie świątecznym.


tagi: Grzegorz Grabowski, Toruńskie Wódki Gatunkowe,