Nowości

Nowa wódka wkrótce na półkach w sieci sklepów należących do sieci Polskiej Grupy Supermarketów

Środa, 08 listopada 2017
Wódka czysta marki własnej pojawi się w ciągu najbliższych tygodni w sieci blisko 600 sklepów, m.in. Top Market, Delica w całym kraju. To kolejna kategoria produktów w portfelu sieci PGS, skupiającej polskich handlowców. Kolejnym etapem jest wprowadzenie piwa pod tą samą marką.
Marka własna O!, która zadebiutowała na początku czerwca na półkach sklepowych w całej Polsce, ma pomóc zdobyć Polskiej Grupie Supermarketów przewagę konkurencyjną.  Obecnie linia produktów marki własnej liczy kilkadziesiąt produktów, jednak ich pozytywny odbiór przez klientów i sukces rynkowy, mobilizuję Grupę do rozszerzenia portfolio. Marka O! Została wyróżniona tytułem DEBIUT ROKU w raporcie „Liderzy Rynku Spożywczego 2017” w ramach konkursu Gazety Finansowej.

Powstanie naszej marki wiązało się z długimi badaniami, testami jakościowymi od czerwca 2016 roku, i w końcu wyborem trafnej nazwy – dziś funkcjonującej jako widoczny i zapamiętywalny element asortymentu każdego sklepu. Procesie tworzenia koncepcji i strategii marki wspierała agencja KORE, która stoi również za przygotowaniem strony Polskiej Grupy Supermarketów - www.pgs.net.pl oraz strony www.topmarkety.pl.tagi: wódka, Polska Grupa Supermarketów,