Nowości

Pierogi z mięsem

Poniedziałek, 06 listopada 2017
Pierogi z mięsem to jedno z najbardziej znanych i lubianych dań. Wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród amatorów sytej kuchni w każdym wieku. Aromatyczny mięsny farsz z dodatkiem cebulki otulony pysznym ciastem stanowi sycący i rozgrzewający posiłek idealny na domowy obiad zarówno dla jednej osoby, grupy przyjaciół lub całej rodziny. Własnoręczne wykonanie pierogów to dość trudna i czasochłonna sztuka, nie każdy ma na to czas i ochotę. Nie oznacza to jednak, że musi rezygnować z tego smakowitego dania. Aby zaspokoić chęć na pyszne pierogi warto sięgnąć po sprawdzone, gotowe pierogi z mięsem firmy Jawo, które smakują jak domowe!
Sekretem wspaniałego smaku pierogów Jawo są najwyższej jakości składniki, tradycyjna receptura oraz ręczne wykonanie. Ich delikatne ciasto doskonale smakuje z wytrawnym farszem ze świeżego mięsa wieprzowo – wołowego doprawionego aromatycznymi przyprawami i wzbogaconego dodatkiem przysmażonej cebulki.

Można podawać je zarówno w sposób tradycyjny – z delikatnie zeszkloną na maśle cebulą lub w wersji nieco bardziej nowoczesnej – na przykład z sosem paprykowo – czosnkowym, czy zapiekanym serem. Pierogi z mięsem Jawo mają krótki i prosty skład, co bardzo istotne nie zawierają konserwantów. Ich przygotowanie jest niezwykle proste i szybkie - wystarczy gotować je ok. 12 minut. Po ugotowaniu pierogi są pulchne, sprężyste i niezwykle aromatyczne.  Produkt wyróżniony przez MRiRW znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”. Ekonomiczne opakowanie zawiera 450 g, czyli 2 – 3 porcje.

Firma: Jawo Sp. z o.o.
Produkt: Pierogi z mięsem
Gramatura: 450 g
Cena: ok. 7,70 złtagi: pierogi z mięsem, Jawo,