Nowości

Magic Time Farmona – czas magii, czas tylko dla Ciebie!

Poniedziałek, 06 listopada 2017
Nowa linia do pielęgnacji ciała Magic Time Farmona to cukrowe peelingi, olejki i sole do kąpieli o zniewalających zapachach: Cytrusowa Euforia, Soczysty Bambus, Wiosenne Przebudzenie, Polinezyjski Raj i Zmysłowa Magnolia.
Cukrowe peelingi do ciała Magic Time Farmona zawierają pielęgnujące i natłuszczające masło shea, a dzięki zawartości drobinek cukru, delikatnie złuszczają martwy naskórek oraz idealnie wygładzają̨ ciało. Skóra staje się miękka, jedwabista i zregenerowana. Dostępne zapachy: Cytrusowa Euforia, Soczysty Bambus.
Cena 25zł

Olejki do kąpieli i pod prysznic Magic Time Farmona zawierają kojący d-pantenol i odżywcze ekstrakty roślinne. Olejki delikatnie myją i jednocześnie pielęgnują skórę, a  świeży zapach na długo pozostaje na skórze. Dostępne zapachy: Cytrusowa Euforia, Soczysty Bambus, Wiosenne Przebudzenie, Polinezyjski Raj.
Cena 25zł

Sole do kąpieli Magic Time Farmona odświeżają i relaksują ciało. Składniki mineralne zawarte w solach pielęgnują, odżywiają i zmiękczają skórę, a świeży zapach na długo pozostaje na skórze. Dostępne zapachy: Cytrusowa Euforia, Soczysty Bambus.
Cena 25złtagi: Magic Time Farmona ,