Wiadomości

Hochland Polska promuje polskie mleko!

Poniedziałek, 23 października 2017
Hochland Polska, jeden z czołowych producentów sera, członek Polskiej Izby Mleka, od lat promuje polskie mleko i produkty nabiałowe. Najlepszą wizytówką tej aktywności są produkty firmy Hochland Polska - najwyższej jakości sery z mleka pochodzącego od lokalnych dostawców.
Hochland Polska jest członkiem Polskiej Izby Mleka, największej polskiej organizacji mleczarskiej, działającej już od 9 lat. Izba, jako strategiczny partner instytucji w kraju i Unii Europejskiej, ma realny wpływ na kształtowanie polskiego rynku przetwórstwa mlecznego. Polska Izba Mleka promuje wyłącznie produkty najwyższej jakości, spełniające restrykcyjne normy, które polskim produktom nabiałowym gwarantują europejską renomę i prestiż. Hochland Polska, jako członek Polskiej Izby Mleka, spełnia wszelkie wymagania dotyczące oferowanych produktów. 
 
Przedsiębiorstwo produkuje w Kaźmierzu pod Poznaniem i w Węgrowie, w dwóch fabrykach, w których pracuje łącznie niemal 800 osób, a także skupuje mleko od ponad 600 gospodarstw, które podlegają restrykcyjnym procedurom stosowanym dla uzyskania produktu najwyższej jakości. W tych gospodarstwach krowy mogą być karmione wyłącznie paszą pozbawioną GMO, czyli organizmów modyfikowanych genetycznie. Co więcej, szczegółowe wymagania obejmują także utrzymanie dobrostanu zwierząt, dbałość o ekologię i środowisko naturalne, a także ochronę żywności.

Wprowadzone normy i procedury to najwyższy standard, który zgodny jest z filozofią firmy Hochland Polska. – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. – Doskonały surowiec, jakim jest polskie, naturalne mleko, to najlepsza baza do stworzenia wyśmienitych serów i produktów nabiałowych. Jakość mleka od naszych dostawców jest wyczuwalna, dlatego konsumenci tak cenią produkty Hochland Polska. Na opakowaniach naszych puszystych serów kremowych twarogowych Almette umieszczamy informację POLSKIE MLEKO. Także na opakowaniach serów żółtych Hochland komunikujemy, że wykonane są Z POLSKIEGO MLEKA. Będąc członkiem Polskiej Izby Mleka zależy nam na tym, by produkty z polskiego mleka były chętnie wybierane przez konsumentów i promowane zarówno w kraju, jak i za granicą.”

Polska Izba Mleka i Hochland Polska w swoich działaniach przekonują, jak ważna jest obecność wartościowego nabiału w diecie, a także wskazują na benefity płynące z wyboru mleka i produktów nabiałowych od polskich dostawców.tagi: Hochland Polska, Polska Izba Mleka,