Nowe placówki handlowe

Le Creuset otwiera kolejny sklep w Polsce

Środa, 11 października 2017
Francuska marka Le Creuset kontynuuje swoją ekspansję i otwiera swój kolejny salon firmowy w Polsce. Firma doradcza Savills reprezentowała producenta i dystrybutora najwyższej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych w transakcji najmu 53 mkw. powierzchni handlowej w Centrum Galaxy w Szczecinie.
Marka Le Creuset posiada już swoje salony firmowe m.in. w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach w Warszawie. Firma Savills reprezentowała najemcę w obu transakcjach. Naczynia i akcesoria kuchenne Le Creuset dostępne są również w dwóch centrach wyprzedażowych w Warszawie oraz Gdańsku. Otwarcie salonu w Centrum Galaxy przewidziane jest na czwarty kwartał 2017 r.

„Marka Le Creuset od początku swego istnienia stawia na wysoką jakość i szeroką paletę kolorystyczną. Wybór Centrum Galaxy był podyktowany dominującą pozycją obiektu w regionie. To największe centrum handlowe w północno-zachodniej Polsce, które dodatkowo jest obecnie rozbudowywane, co jeszcze zwiększy jego atrakcyjność” – mówi Krzysztof Wyrzykowski, Starszy Menadżer ds. Najmu w Dziale Powierzchni Handlowych, Savills.

Centrum Galaxy to galeria handlowa zlokalizowana u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego w Szczecinie. Obiekt posiada 42.500 mkw. powierzchni handlowej. Po trwającej obecnie rozbudowie powierzchnia centrum zwiększy się do niemal 60.000 mkw. Do dyspozycji odwiedzających są podziemne miejsca postojowe oraz wielokondygnacyjny parking mieszczący się w budynku bezpośrednio połączonym z galerią. Klienci Centrum Galaxy mogą skorzystać z oferty 170 sklepów różnych branż oraz hipermarketu Auchan. Do grona najemców należą m.in. Guess, H&M, Mango, Martes Sport, Tommy Hilfiger, a także salony sieci LPP i Inditex oraz Multikino i Empik.tagi: Le Creuset, Savills,