Nowości

Nowości od Laboratorium Kosmetycznego Joanna – płukanki oraz szampon nadający różowy odcień

Środa, 11 października 2017
Farbowanie włosów na blond nie jest łatwym zabiegiem, tym bardziej w domowych warunkach nie zawsze udaje się uzyskać wymarzony odcień. Najczęstszym problemem są zbyt żółte pasma. Skutecznym i bezpiecznym sposobem na zniwelowanie niechcianego odcienia są płukanki do włosów od Laboratorium Kosmetycznego Joanna z serii Ultra Color System w nowej, łatwiejszej w aplikacji odsłonie. Serię uzupełnia również nowy szampon dedykowany włosom siwym oraz blond, który nada im najmodniejszy w tym sezonie odcień rose blond.
Kolor włosów może zmieniać się pod wpływem czynników środowiskowych, takich jak promieniowanie UV czy utlenianie. Domowe sposoby farbowania nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Znane płukanki z serii Ultra Color System przeznaczone są dla włosów siwych, blond i rozjaśnianych. Mają lekką konsystencję oraz bezpieczny dla włosów skład, który nie niszczy ich struktury. Główną funkcją kosmetyku jest neutralizacja żółtych refleksów, stanowiących niechciany skutek rozjaśniania. Wygodny aplikator sprawi, że ich używanie, które we wcześniejszej wersji wymagało rozcieńczenia, stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Teraz wilgotne włosy wystarczy tylko spryskać płukanką, a następnie przeczesać grzebieniem, aby równomiernie rozprowadzić produkt. Nowa, wygodniejsza wersja kosmetyku dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. Niebieski nadaje włosom platynowy odcień, srebrny sprawi, że blond stanie się bardziej popielaty, a różowy nada kosmykom najmodniejszy w tym sezonie odcień rose blond.

Cena: ok. 6-7 zł, pojemność: 150 ml


Szampon jest przeznaczony do włosów blond oraz siwych. Regularne używanie kosmetyku przywraca im naturalne piękno oraz połysk, eliminuje żółte refleksy, a także zapewnia odpowiednią higienę oraz kompleksową pielęgnację. Może być stosowany codziennie lub stanowić produkt uzupełniający. Już po pierwszym zastosowaniu nadaje włosom blask i delikatny, różowy odcień. Szampon nie wysusza skóry głowy ani nie wywołuje podrażnień. Po zastosowaniu kosmyki można łatwiej rozczesać, są odżywione oraz nawilżone od nasady po same końce. Różnica w kolorze jest widoczna już po pierwszym myciu. Aby uzyskać silniejsze, różowe refleksy pianę należy pozostawić na włosach na kilka minut. Serię wzbogaca odżywka dla posiadaczy jasnych kosmyków. Dostępny jest również szampon do włosów w różnych odcieniach brązu; czerwonych oraz rudnych, a także kultowy już niebieski szampon do włosów blond, który eliminuje żółte refleksy i nadaje kosmykom pożądany chłodny odcień.

Cena: ok. 7-8 zł, pojemność: 200 mltagi: Laboratorium Kosmetycznego Joanna, płukanki w sprayu, szampon, Ultra Color System ,