Technika w handlu

PizzaPortal.pl z płatnościami Visa Checkout!

Poniedziałek, 25 września 2017
PizzaPortal.pl, lider rynku zamawiania posiłków online, wprowadza do swojej oferty nową metodę płatności – Visa Checkout. Ta wygodna i szybka forma płacenia online to bezpośrednia odpowiedź na oczekiwania klientów, dla których korzystanie z serwisu staje się teraz jeszcze prostsze. By zachęcić do korzystania z nowej formy płatności, każde pierwsze zamówienie z PizzaPortal.pl opłacone z Visa Checkout nagradzane będzie rabatem w wysokości 10 zł.
Prostota i bezpieczeństwo

Nowa metoda płatności na PizzaPortal.pl jest intuicyjna i wyjątkowo łatwa w obsłudze. Aby móc z niej korzystać wystarczy utworzyć konto Visa Checkout, wprowadzić numer karty płatniczej (debetowej lub kredytowej) i podać adres dostawy. Jedynymi danymi potrzebnymi do zapłacenia za kolejne zamówienia będą login i hasło do Visa Checkout. Usługa dostosowana jest do działania zarówno z poziomu komputerów, jak i urządzeń mobilnych, a nad bezpieczeństwem transakcji czuwają zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

- Strategiczna współpraca PizzaPortal.pl i Visa to kolejny ukłon w stronę naszych klientów, którzy na co dzień korzystają z serwisu. Dążąc do dywersyfikacji metod płatności dostępnych w ramach PizzaPortal.pl wprowadzamy nową, bezpieczną usługę dzięki której regulowanie należności odbywa się niemal poprzez jedno kliknięcie. Dodatkowo, by zachęcić do aktywnego korzystania z nowej metody, każda pierwsza transakcja poprzez Visa Checkout nagradzana jest przez nas 10 zł rabatem na zamówienie – mówi Bartosz Sala, Prezes PizzaPortal.pl.

- Zamawianie jedzenia online powinno przebiegać szybko i wygodne. Jeżeli w ten sam sposób przebiega płatność, a do tego jest w pełni bezpieczna, to klienci powinni być całkowicie usatysfakcjonowani. Dane Visa pokazują, że 9 na 10 badanych konsumentów jest zadowolonych z transakcji i deklaruje chęć ponownego skorzystania z Visa Checkout . Mamy nadzieję, że Visa Checkout spodoba się również użytkownikom PizzaPortal.pl – komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

Wyjątkowe korzyści

Visa Checkout to nie tylko znaczące skrócenie czasu potrzebnego do dokonania płatności podczas zakupów. Dzięki usłudze większość klientów finalizuje zakupy bez porzucania swoich koszyków oraz wraca z kolejnymi zamówieniami. Ponadto płacenie za zakupy online za pomocą Visa Checkout nie pozbawia konsumentów korzyści, jakie oferuje tradycyjne posługiwanie się kartami, w tym zwrot wydanych pieniędzy w przypadku problemów z dostawą czy też niezgodności towaru z zamówieniem.

Promocja „Poznaj Visa Checkout i odbierz 10 zł na zamówienie!” dostępna jest do 30 września br. Szczegółowe informacje dotyczące płatności Visa Checkout w ramach Pizzaportal.pl dostępne są na stronie https://pizzaportal.pl/visa-checkout/. Regulamin promocji „Poznaj Visa Checkout i odbierz 10 zł na zamówienie!” znaleźć można pod adresem http://restaurant.home.pl/pliki/regulamin-promocji-visa-checkout.pdf.


tagi: PizzaPortal.pl, Visa Checkout,