Konkursy

Przepis na Kopernika – piernikowy konkurs kulinarny dla blogerów i nie tylko!

Wtorek, 22 sierpnia 2017
Prowadzisz bloga kulinarnego, a może po prostu uwielbiasz kreować nowe smaki? Weź udział w unikatowym projekcie kulinarnym Fabryki Cukierniczej Kopernik „Przepis na Kopernika”. Do wygrania są bon na zagraniczną wycieczkę o wartości 5 000 zł, weekend w Toruniu o wartości 2 500 zł i bogate zestawy pierników, ale to nie wszystko. To konkurs, w którym przepisy na dania z dodatkiem Toruńskich Pierników od 32 nagrodzonych autorów zostaną opublikowane w wyjątkowej książce kucharskiej. Uwaga – zgłoszenia przyjmowane będą jedynie do 31 sierpnia 2017.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Wystarczy stworzyć recepturę na danie z wykorzystaniem dowolnie wybranych pierników z Fabryki Cukierniczej Kopernik, a następnie wykonać piękną fotografię powstałego smakołyku. Przepis wraz ze zdjęciem należy umieścić na własnym blogu kulinarnym lub udostępnić publicznie w wybranym medium społecznościowym z hasztagiem #przepisnakopernika i informacją o konkursie. Potem wystarczy jedynie zgłosić recepturę w jednej z trzech kategorii (deser, wypiek, danie wytrawne) poprzez formularz dostępny na stronie konkurs.kopernik.com.pl. Zgłoszeń można dokonywać do 31 sierpnia br.

POTRZEBUJESZ INSPIRACJI?

Zajrzyj na blogi popularnych blogerek kulinarnych – White Plate (whiteplate.com) i Make Cooking Easier (makecookingeasier.pl), które przygotowały własne piernikowe przepisy, mające stanowić inspirację dla uczestników konkursu. To receptury na pyszne desery wzbogacone smakiem Toruńskich Pierników, ale nie musisz ograniczać się do dań słodkich – w tym konkursie liczą się przede wszystkim kreatywność i inwencja twórcza!

MOC PIERNIKOWYCH NAGRÓD

Publikacje w pięknie wydanej książce kucharskiej „Przepis na Kopernika” to nie jedyne nagrody przewidziane dla najbardziej twórczych autorów przepisów. Na zwycięzcę konkursu czeka Bon Wakacyjny na dowolną wycieczkę dla 2 osób o wartości 5 000 zł z oferty Biura Podróży Rainbow. Laureat drugiego miejsca otrzyma voucher dla 2 osób na weekend w Toruniu, w Hotelu 1231, o wartości 2 500 zł. Ponadto, 30 autorów najciekawszych przepisów zostanie nagrodzonych zestawami Toruńskich Pierników o wartości 100 zł każdy. Wszyscy laureaci konkursu otrzymają również 3 egzemplarze wyjątkowej piernikowej książki kucharskiej z własnym przepisem!

Więcej informacji nt. konkursu „Przepis na Kopernika” oraz jego regulamin znajduje się na stronie konkurs.kopernik.com.pl.tagi: Kopernik, przepis, piernikowy konkurs kulinarny ,