Z rynku FMCG

Kultowy Kubełek KFC obchodzi w tym roku 60. urodziny!

Piątek, 11 sierpnia 2017
Sieć restauracji KFC od 60-ciu lat łączy przy kultowym już kubełku. Wypełniony soczystymi kawałkami kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa jest niezmiennie doskonałą okazją do smakowania codzienności z bliskimi.
Jedzenie odgrywa w naszym życiu bardzo ważną rolę. To nie tylko zaspokajanie głodu, ale przede wszystkim czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, umacnianie relacji, dzielenie się przeżyciami. O wspólne spotkania przy stole warto zabiegać i kolekcjonować momenty spędzone razem.

Niezależnie od pory dnia i tego, czy jemy w domu, czy w restauracji, posiłek spożywany w towarzystwie smakuje lepiej, poprawia samopoczucie i nastraja optymistycznie. KFC doskonale to wie, dlatego sztandarowym produktem jest stworzony do dzielenia się kubełek, wypełniony starannie wyselekcjowanymi, pochodzącymi od lokalnych dostawców, soczystymi kawałkami kurczaka. Wystarczy po nie sięgnąć i cieszyć się ze spotkania z bliskimi.

I tak od 1957 roku. W tym czasie zmieniał się wygląd kubełka i wystrój restauracji. To, co pozostało niezmienne, to sekretna receptura panierki, wyjątkowy smak i radość z dzielenia się posiłkiem.

Z okazji 60. urodzin Kubełka, sieć restauracji KFC przygotowała dla swoich gości wyjątkową loterię, która wystartuje 16 sierpnia i potrwa do 11 września 2017 roku. Do wygrania będzie aż 195 tysięcy nagród. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zakupić jeden z promocyjnych Kubełków i odebrać kupon ze zdrapką. Poza nagrodami podstawowymi, m.in. urodzinowymi koszulkami czy przypinkami, kupon uprawnia do gry o jedną z nagród głównych: voucherów biura podróży o wartości 5000 PLN i Złotych Kubełków, które dzięki magnetycznej karcie będzie można napełniać codziennie. Wystarczy zarejestrować numer kuponu na stronie internetowej loterii, aby wziąć udział w losowaniu. Loteria będzie obowiązywała we wszystkich restauracjach sieci i w dostawie.tagi: Kultowy Kubełek KFC, restauracja, kurczak,