Oprogramowanie

Od pomysłu do plakatu w 5 minut. Eurocash wspiera Kreator Gazetek – nowe narzędzie dla sklepów

Poniedziałek, 07 sierpnia 2017
Właściciele sklepów otrzymali proste, innowacyjne i darmowe narzędzie do promowania napojów alkoholowych, które mają w swojej ofercie. Kreator Gazetek pozwala na wybranie atrakcyjnego szablonu graficznego, produktów promocyjnych, szybkie opłacenie wydawnictwa, które po kilku dniach trafia do zamawiającego darmową przesyłką kurierską.

Przygotowywanie i druk plakatów, ulotek czy gazetek – szczególnie w małym nakładzie – jeszcze do niedawna stanowiły dla przedsiębiorców nie lada wyzwanie. Brak zdjęć w dobrej jakości powodował, że proces był żmudny i pracochłonny, dlatego decydowało się na niego niewielu właścicieli tradycyjnych sklepów. Z kolei trudność w dotarciu do atrakcyjnych materiałów promocyjnych ciągle był jednym z czynników hamujących skuteczne konkurowanie z sieciami dyskontów i supermarketów.

Jak działa Kreator Gazetek?

Kreator Gazetek daje detalistom sporo nowych możliwości. Dzięki temu unikalnemu na rynku narzędziu przygotowanie materiałów promocyjnych nie wymaga posiadania i umiejętności korzystania z programów graficznych. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
Po zalogowaniu na stronie www.kreator.alkohole.eurocash.pl przedsiębiorca zyskuje dostęp do intuicyjnego narzędzia pozwalającego na zaprojektowanie plakatu lub gazetki. To wszystko w ciągu 5 minut.

Właściciel sklepu ma do wyboru wachlarz atrakcyjnych i przyciągających uwagę szablonów graficznych. Poszczególne moduły layoutu wypełnia się produktami wybieranymi  z ogromnego katalogu napojów i alkoholi, zawierającego krótkie opisy i profesjonalne zdjęcia.  Ukończony projekt technicznie przygotowany do wydruku można jednym kliknięciem wysłać do realizacji, aby w ciągu dwóch dni otrzymać kurierem gotowe materiały. Wszystko odbywa się szybko i łatwo, a do tego korzystnie cenowo; koszt wydruku jest bardzo atrakcyjny - porównywalny do ofert tańszych drukarni internetowych.

Gazetki ciągle pozostają ważnym źródłem informacji o aktualnych promocjach w sklepie; Kilkanaście procent Polaków regularnie przegląda je przed zakupami spożywczymi. Zależało nam na tym, aby stworzyć interface tak prosty, aby poradził sobie z nim nawet początkujący użytkownik Internetu, na tyle łatwy w obsłudze, by wiecznie zajętemu właścicielowi sklepu przygotowanie gazetki  zajęło naprawdę kilka minut. Kreator, który jest jedynym takim rozwiązaniem na naszym rynku, zyskuje coraz liczniejsze grono użytkowników. Większość sklepów, które zamówiła gazetkę pierwszy raz, kontynuuje te działania w kolejnych miesiącach - opowiada Katarzyna Garbaciak, Kierownik ds. E-commerce Eurocash S.A.

P@ka Lidera dla nowoczesnych przedsiębiorców

Kreator Gazetek jest jednym z trzech innowacyjnych narzędzi, które jako P@ka Lidera Eurocash promuje wśród tradycyjnych sklepów detalicznych. W jego skład wchodzą także dwie aplikacje mobilne. Drinco pozwala detalistom tworzyć kupony rabatowe, które konsument może zrealizować w lokalnych sklepach; PingWin natomiast w prosty sposób pozwala przeszkolić personel z wiedzy o napojach alkoholowych. Aplikacje są dostępne do pobrania w Google Play i App Store. Informacje o nowych narzędziach dla przedsiębiorców znajdują się pod adresem www.alkohole.eurocash.pl/paka-lidera/.

 

 

tagi: Eurocash, Kreator Gazetek, narzędzie dla sklepów detalicznych ,