Personalia

NIVEA Polska z nowym General Managerem

Wtorek, 04 lipca 2017
Od 1 lipca stanowisko General Managera w NIVEA Polska objął Bedros Kalfayan, dotychczasowy Country Manager filii Beiersdorf A.G. na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy w Polsce i krajach bałtyckich.
„Polska jest wyjątkowym rynkiem w regionie - niezwykle konkurencyjnym, a NIVEA Polska jest na stabilnej fali wzrostowej i wierzę, że połączenie obecnego, silnego zespołu i mojego dotychczasowego doświadczenia z rozwijających się rynków europejskich, przyczyni się do dalszych sukcesów NIVEA Polska.” – mówi Bedros Kalfayan.

Bedros Kalfayan przejmuje stery w NIVEA Polska od Katarzyny Milanovic, która funkcję General Manager pełniła od października 2013 roku. Stworzony i prowadzony przez nią zespół dynamicznie i z sukcesem rozwijał firmę w ostatnich latach. Katarzyna Milanovic z Beiersdorf A.G. była związana przez ostatnie 20 lat. Teraz zdecydowała się podjąć nowe wyzwania biznesowe poza firmą.

Bedros Kalfayan z branżą FMCG jest związany od 2007 roku, kiedy to dołączył do Beiersdorf A.G. w Bułgarii, obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży na region Bułgarii, Macedonii i Albanii. Dzięki doskonałym wynikom prowadzonego przez niego zespołu, już po niespełna dwóch latach objął całkowitą odpowiedzialność za ten region, przejmując stanowisko Country Managera. Po kolejnych biznesowych sukcesach w 2012 roku awansował na stanowisko Country Managera na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii, zarządzając tym samym drugim co do wielkości, po rynku polskim, rynkiem w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.tagi: NIVEA Polska, Bedros Kalfayan, Beiersdorf A.G.,