Konkursy

Bracia Koral zapraszają na konkurs "Wakacje Jak Dawniej"

Wtorek, 27 czerwca 2017
27. czerwca na stronie marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej na Facebooku rusza konkurs „Wakacje Jak Dawniej”. Dla zwycięzców przewidziano aparat Instax Mini 8 oraz upominki przygotowane przez markę. Zabawa potrwa do 10. lipca.
Aby wziąć udział w konkursie, należy w serwisie Facebook w aplikacji „Wakacje jak dawniej” wstawić zdjęcie pokazujące wspomnienie z wakacji.

Komisja konkursowa po wyłonieniu najciekawszych prac przyzna 4 nagrody. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma aparat Instax Mini 8 wraz z wkładem do aparatu Fujifilm Instax Mini 2x10 sztuk. Sprzęt sprawdzi się przy utrwalaniu niezapomnianych przygód i letnich chwil. Zostaną także przyznane 3 wyróżnienia, czyli zestawy porcelanowych pucharków firmy Ćmielów wykonane specjalnie dla marki Bracia Koral. W skład zestawu wchodzą dwa pucharki i dwie łyżeczki.

Podziel się wyjątkową chwilą

- Chcemy zachęcić konsumentów do dzielenia się z innymi swoimi najlepszymi, letnimi momentami. Przygotowanie zdjęć do konkursu będzie świetną okazją do przypomnienia sobie radosnych chwil spędzonych w gronie przyjaciół. Może to być również impuls do odnowienia dawnych znajomości – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral, właściciela marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej.

Konkurs będzie przeprowadzony na stronie https://www.facebook.com/braciakoralPL/. Wyniki zostaną ogłoszone do 17.  lipca.

Marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej zadebiutowała na rynku w sezonie 2014 z okazji jubileuszu 35-lecia działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral. Obecnie w portfolio marki dostępnych jest przeszło 50 produktów - oferta obejmuje zarówno lody impulsowe, familijne jak i lody na gałki do segmentu HoReCa. Systematycznie i znacząco zwiększając udziały w rynku, marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej oferuje konsumentom oryginalne kompozycje smakowe przygotowywane z najwyższej jakości surowców opartych na specjalnie wyselekcjonowanych recepturach. Puszysta śmietanka, prawdziwe masło, najlepszej jakości kakao, belgijska czekolada, najwyższej klasy bakalie oraz porcje świeżych i soczystych owoców to składniki, dzięki którym lody Bracia Koral choć tworzone dziś, smakują jak dawniej.tagi: Bracia Koral, konkurs, Wakacje Jak Dawniej,