Wywiady

Trzy pytania do...

Wtorek, 23 maja 2017 Autor: Joanna Kowalska, HURT & DETAL Nr 05/135. Maj 2017
Trzy pytania do Joanny Paxton, Product Managera w firmie Perfetti Van Melle Polska kieruje Joanna Kowalska.
Jak wygląda rynek słodyczy impulsowych dla dzieci i jakie są perspektywy jego rozwoju w Polsce?

Rynek słodyczy w Polsce nieustannie się rozwija. Wraz z rosnącą ofertą słodyczy rosną też oczekiwania konsumentów, na których potrzeby zawsze spieszymy z odpowiedzią.

Co jest najistotniejsze w ofercie dla najmłodszych, jakie smaki są preferowane – na co zwracają uwagę młodsi konsumenci, a na co ich rodzice? Jakie słodycze polecacie dla dzieci?

Badając rynek wiemy, że najmłodsi konsumenci zwracają szczególną uwagę na bogatą ofertę, jaką od lat oferuje im marka Chupa Chups. Rodzice są świadomi potrzeb swoich dzieci i chcą dostarczać im słodkiej przyjemności dając im produkty sprawdzone, wysokiej jakości, które darzą zaufaniem.

Będąc niekwestionowanym liderem w kategorii lizaków, Chupa Chups odpowiada na potrzeby dzieci oraz ich rodziców.

Z szerokiej gamy produktów dostępnej w asortymencie Chupa Chups szczególnie polecamy uwielbiane przez dzieci różne rodzaje lizaków i pysznych gum do żucia, w tym gumy balonowej. Ciekawą ofertą dla najmłodszych są również cukierki pudrowe i żelki. Bogactwo kolorów i smaków to zalety, które od lat cieszą naszych konsumentów!

Czy w sezonie letnim pojawią się nowości Chupa Chups? Czy w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka planują Państwo wprowadzenie na rynek specjalnej oferty dedykowanej dla najmłodszych konsumentów?

Produkty z licencją cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród konsumentów, dlatego specjalnie z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy limitowaną edycję produktów Chupa Chups & Minions! W portfolio znajdą się lizaki Chupa + Surprise z aż 12 figurkami uwielbianych przez dzieci Minionków, bardzo atrakcyjne formy prezentowe megalizaków czy puszki z klasycznym lizakiem Chupa Chups. Dla podkreślenia unikalności oferty, wszystkie produkty mają dedykowane opakowania z ulubionymi bohaterami Minionków.


tagi: Perfetti Van Melle, Joanna Paxton,