Oprogramowanie

Office 365 Business w ofercie Insertu

Środa, 05 kwietnia 2017
InsERT wprowadził do swojej oferty Office 365 Business. Do 31 maja pakiet najnowszych wersji popularnych aplikacji będzie dostępny w wyjątkowej cenie.
Office 365 Business to rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą projekty z innymi, dzielą się z nimi dokumentami i chcą mieć dostęp do aktualnych plików zarówno w firmie jak i w domu.

Dzisiaj praca przedsiębiorcy często wygląda tak: w biurze pracuje na komputerze stacjonarnym lub laptopie, prowadzi prezentacje używając tabletu, a w międzyczasie wszystko kontroluje na telefonie. Ciągłe przesyłanie lub przenoszenie dokumentów jest uciążliwe, szczególnie gdy zadania czy projekty prowadzi wspólnie z innymi.

Office 365 Business rozwiązał ten problem. Roczna licencja na 1 użytkownika daje możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach.

Office 365 Business to pakiet najnowszych wersji najbardziej popularnych aplikacji:
  • Outlook – zarządzasz pocztą pocztą e-mail, spotkaniami, kontaktami i zadaniami, sprawnie komunikujesz się z pracownikami i klientami;
  • Word – tworzysz i edytujesz dokumenty; 
  • Excel – analizujesz dane, tworzysz ich wizualizacje; 
  • PowerPoint – tworzysz prezentacje;
  • OneNote – cyfrowy notatnik, który masz zawsze pod ręką; 
  • Access – tworzysz własne bazy danych; 
  • Publisher – udostępniasz profesjonale publikacje;  
  • bezpłatne aktualizacje;
  • pomoc telefoniczną Microsoft w zdarzeniach krytycznych 24/7.

Aktualizacje programów odbywają się automatycznie, co znaczy, że już nigdy więcej nie trzeba będzie instalować nowej wersji Office. Dodatkowo system zapisuje dokumenty na dysku wirtualnym, automatycznie tworzy ich wersje zapasowe i daje dostęp do plików wszędzie tam, gdzie jest internet. Każdy użytkownik ma do dyspozycji aż 1 TB przestrzeni.

Roczna licencja na jednego użytkownika kosztuje 365 zł netto. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych użytkowników do istniejącej już subskrypcji Office 365 Business.InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 600 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. www.insert.com.pltagi: Insert, Office 365 Business, oprogramowanie, aplikacje,