Galeria Foto/Video - zagranica

Tegoroczna edycja targów ANUGA w Kolonii rekordowa!

Wtorek, 20 października 2015
Ponad 160 tys. gości z sektora przemysłu i handlu FMCG ze 192 krajów świata odwiedziło tegoroczne targi spożywcze ANUGA w Kolonii. Była to rekordowa zarówno pod względem liczby gości, jak i wystawców edycja kolońskiego wydarzenia.
W dniach od 10 do 14 października swoje produkty zaprezentowało ponad 7 tys. wystawców ze 108 krajów świata. Udział wystawców spoza Niemiec wyniósł 89 procent, zaś odwiedzających targi gości 68%.

Zarówno wśród wystawców, jak i gości nie zabrakło przedstawicieli polskiej branży spożywczej, handlowej oraz mediów. W tegorocznych targach ANUGA wzięło udział 166 wystawców z Polski, co było absolutnym rekordem.

Tradycyjnie już - dla odwiedzających targi gości - dostępne było specjalne wydanie magazynu Food from Poland – wprost ze stoiska prasowego zlokalizowanego pośród polskich wystawców. W wydaniu tym można było przeczytać zarówno o polskim handlu zagranicznym, jak i poznać polskich eksporterów i ich znakomite produkty. Dla wygody czytelników, w końcowej części magazynu zamieszczony był wykaz polskich wystawców i mapa targowa, co stało się bardzo pomocne w nawigacji.

Kolejna edycja targów ANUGA w Kolonii odbędzie się w dniach od 7 do 11 października 2017 roku.

tagi: anuga, kolonia, cologne, targi, fair, spożywcze, wystawy,